user_mobilelogo

MATERIÁLY

Pro ty z vás, kteří na naše stránky nepřišli pouze ze zvědavosti, ale také něco málo načerpat, jsme připravili soubor materiálů, které v našem sboru používáme a tímto je dáváme k dispozici i vám. Věříme, že je shledáte velkou pomocí ve vaší službě domácích skupinek.

  Katalog materiálů- Nově si můžete všechny naše materiály objednat výhradně přes nakladatelství SAMUEL. NEZAPOMEŇTE SE PODÍVAT.

  Kázání z nedělních bohoslužeb- Předkládáme vám podklady ke kázání, která již proběhla na naších bohoslužbách. Umisťujeme zde také nahrávky v mp3 formátu, které si můžete poslechnou nebo stáhnout.

Mp3 nahrávky z akcí - Rozhodli jsme se zpřístupnit a zprostředkovat vám nahrávky z různých seminářů, konferencí sborových dovolených, které pořádala naše církev nebo přímo náš sbor.

Všechno o životě domacích skupinek (Susanne Kuttruff)- Poskytujeme vám zde ON-LINE celou příručku pro službu domácích skupinek, kterou používáme v našem sboru a pochází ze sboru Christlische Zentrum Buchegg ze Švýcarska (pastorem byl Werner Kniesel).

  Materiály pro volný program na skupince- různé hry a aktivity vhodné pro volné programy na skupinkách. Více jak 160 návrhů na ledoboreckou otázku. Pokud vám vyschla inspirace a sklouzáváte ke stereotypu, použijte něco z toho, co jsme nashromáždili my.

Materiály z konference PAKO 2002 - každý rok se snažíme zúčastnit se konference o skupinkách ve švýcarském Curychu. Zde najdete přeložené poznámky z konference z roku 2002. Sloužil br. Joel Comiskey.

Materiály z konference PAKO 2004 - Tento rok byl na konferenci o skupinkách ve švýcarském Curychu hlavním řečníkem Larry Stockstill. Zde najdete přeložené a doplněné poznámky.

Materiály ze seminářů se ses. Lornou Jenkins - Na této speciální stránce vám nabízíme vše, co bylo ke slyšení a vidění na těchto seminářích. Máme z těchto seminářů pro vás připravených i několik fotek.

 

Články o domácích skupinkách - články, které byly v minulosti publikované hlavně v časopise Život v Kristu.

Články o mezigeneračních domácích skupinkách

 

 

Praktické pomůcky pro domácí skupinky - nástroje, které jsme vyvinuli u nás ve sboru proto, aby nám byli pomocí v naší službě.

  • Formulář pro přípravu skupinky - ke stažení ve formátu MS Excel.
  • Formulář pro rozpis skupinek - tento dokument je pomocí vedoucímu skupinky a členům skupinky proto, aby si mohli naplánovat skupinky na celý měsíc dopředu (formát MS Word).
  • Vánoční evangelizace na skupinkách - z různých zdrojů jsme sehnali a pro naše potřeby dali dohromady dva vánoční programy na skupinku. Přinejhorším vám mohou posloužit jako inspirace. První se jmenuje Vánoční slavnost a druhý Vánoční kviz.

Odkazy - internetové stránky, ze kterých čerpáme i my sami.